Rusza nabór do Jury konkursu IAB MIXX Awards 2024. Poszukujemy osób, które wniosą nowe perspektywy do oceny zgłoszeń. Jury IAB MIXX Awards to gremium, które honoruje najbardziej innowacyjne i skuteczne kampanie e-marketingowe w Polsce.

Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca! 

Kogo szukamy?

Poszukujemy osób, które chcą współtworzyć jeden z najważniejszych konkursów w branży e-marketingowej w Polsce i które wniosą nowe perspektywy do oceny zgłoszeń. 

 

  • Aby zapewnić wysoką jakość prac Jury, osoby kandydujące powinny wykazywać się wybitnym doświadczeniem w działaniach e-marketingowych. 
  • Jeśli reprezentujesz firmę, ktora nie jest zrzeszona w IAB Polska, to dodatkowo wymagamy rekomendacji firmy członkowskiej IAB Polska.

Jak się zgłosić?

Wystarczy wypełnić formularz, w którym podasz podstawowe informacje o sobie, swoim doświadczeniu zawodowym oraz roli jurorskiej w innych konkursach. 

 

  • Termin zgłoszeń upływa 30 czerwca 2024. O wynikach naboru poinformujemy natomiast do 31 lipca. 
  • Osoby, które mają certyfikat DIMAQ, za pracę w ramach  Jury IAB MIXX Awards 2024 mogą otrzymać do 30 punktów recertyfikacyjnych.

IAB MIXX Awards to konkurs, który wyróżnia najbardziej innowacyjne i kreatywne kampanie w obszarze e-marketingu w Polsce. Wydarzenie gromadzi liderów branży, ekspertów, agencje reklamowe, domy mediowe i marketerów.

Zgłoszenia do tegorocznej edycji uruchomimy już wkrótce.