Gala IAB MIXX Awards 2023

ZGŁOSZENIE

  Dane uczestnika:


  Czy posiadasz kod?nietak  Wyrażenie tej zgody jest niezbędne, abyśmy mogli przesyłać do Ciebie treści marketingowe za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail, który podałeś.

  W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych poprzez wysłanie oświadczenia na adres email biuro@iab.org.pl lub listownie na adres: Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 39/77. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.
  Pola oznaczone * są obowiązkowe.

   

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 39/77. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu zapisania Cię na wydarzenia, w celu organizacji konferencji, przesyłania związanych z tym informacji organizacyjnych oraz w celu marketingu usług własnych IAB Polska za pomocą poczty elektronicznej. Jeżeli wyrazisz zgodę, to Twoje dane osobowe mogą być również udostępnione Partnerom IAB Polska w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo wycofania zgody, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia, lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych TUTAJ.

  Wzór oświadczenia o odstąpieniu od Umowy sprzedaży Biletów