Rusza nabór do Jury konkursu IAB MIXX Awards 2023. Temin zgłoszeń został przedłużony do 24 lipca br. IAB Polska poszukuje osób, które wniosą nowe perspektywy do oceny zgłoszeń.  Jury IAB MIXX Awards to gremium, które honoruje najbardziej innowacyjne i skuteczne kampanie e-marketingowe w Polsce. 

Jak zgłosić kandydaturę do Jury IAB MIXX Awards 2023? 


Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych udziałem w pracach Jury IAB MIXX Awards 2023. Aby zapewnić wysoką jakość ocen kandydat/kandydatka do Jury powinien/powinna wykazywać się wybitnym doświadczeniem w działaniach e-marketingowych. Ponadto wymagamy rekomendacji firmy członkowskiej IAB Polska. 

Osoby chętne do współtworzenia jednego z najważniejszych konkursów w branży e-marketingowej w Polsce mogą zgłaszać się poprzez poniższy formularz.

W formularzu prosimy o podanie podstawowych informacji o sobie, swoim doświadczeniu zawodowym oraz roli jurorskiej w innych konkursach. 

Termin zgłoszeń upływa 24 lipca 2023. O wynikach naboru poinformujemy natomiast do 15 sierpnia.

Osoby posiadające certyfikat DIMAQ za prac w ramach  Jury IAB MIXX Awards 2023 mogą otrzymać do 30 punktów recertyfikacyjnych.

IAB MIXX Awards to konkurs, który wyróżnia najbardziej innowacyjne i kreatywne kampanie w obszarze e-marketingu w Polsce. Wydarzenie gromadzi liderów branży, ekspertów, agencje reklamowe, domy mediowe i marketerów. Zgłoszenia do tegorocznej edycji uruchomimy już wkrótce.